Op. Dr. Serdar Sarı - Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Muayenehane Tanıtım için lütfen okuyun.

Muayenehane Adresi:
Vital Fulya Plaza – Teşvikiye Mahallesi
Hakkı Yeten Caddesi No:23 Kat:2 Daire:3
Şişli / İstanbul

Telefon: 0 530 8726040

(Randevu için saat 09:00-17:00 arasında arayabilirsiniz)

Muayenehanede Muayene Ücreti: ₺ 200
11-14 Haftalık Prenatal Ultrason Taraması Ücreti: Lütfen bizimle iletişime geçin.
Ayrıntılı Ultrason (18-23 Haftalık Gebelik) Ücreti: Lütfen bizimle iletişime geçin.

Özel Sağlık Sigortası Şirketleri
Özel sağlık sigortası şirketi ile sağlık hizmeti güvenceniz varsa muayene ve ameliyat ücretlerini düzenlediğimiz serbest meslek makbuzu ile bağlı olduğunuz sigorta şirketinden (sağlık sigortası poliçesi koşulları dahilinde) geri ödeme olarak alabilirsiniz.

Hastalar için bilgi: Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Anlaşmalı Kuruluşlar
Doğum, sezaryen, kürtaj ve diğer ameliyatlar yapılması konusunda özel hastaneler ve özel sağlık sigortaları gibi anlaşmalı sağlık kurumları aracılığıyla yardımcı olabilirim. Bu yerlerin listesi için tıklayın.

Muayenehane Tanıtımı

Vital Fulya Plaza
Vital Fulya Plaza

Muayenehanemiz Fulya’nın en merkezi yerinde Vital Fulya Plaza içinde ikinci katta. Vital Fulya Plaza sadece tıp doktorlarının bulunduğu son derece modern bir bina. Burada benim dışında çok değişik uzmanlık alanlarında başka doktorlar, diş hekimi, beslenme uzmanı hatta her tür tahlili yaptırabileceğiniz bir laboratuar da bulacaksınız. Bu durum gebelik ve kadın hastalıkları dışında başka sağlık sorunlarınızı bina dışına çıkmadan çözmenizi sağlayacak. Vital Fulya Plaza’da aracınız için vale ve kapalı otopark hizmeti mevcut.

Muayenehane

Muayenehane Bekleme Salonu
Muayenehane Bekleme Salonu

Bekleme salonu muayene için geldiğinizde ilk gördüğünüz yer olacak. Burası son derece modern ve sıcak bir ortam olarak düşünülmüş. Burada geniş ve rahat koltuklarda otururken televizyondan haberleri dinleyebilir veya kablosuz internet ile zaman geçirebilirsiniz. Eğer canınız sıcak bir içecek isterse doktor asistanları size yardımcı olacaktır. Bekleme salonu ne kadar rahat olsa da burada fazla zaman geçireceğinizi sanmıyorum, merak etmeyin.

Muayene Odası
Muayene Odası

Muayene odası içindeki mobilyalar özellikle kullanışlı oldukları ve modern bir ortam yaratmak için seçildi. Bu mobilyalar anne adaylarının daha kolay hareket etmelerini sağlayacak. Muayene odasında ilk görüşmemizi ve kişisel bilgilerinizin bilgisayara kaydedilmesi işlemini yapacağız. İlk görüşme sonrası ultrason ve gerekirse jinekolojik muayene yine bu odada olacak. Jinekolojik muayene için geniş, rahat ve kendinden hareketli bir masa kullanacağız. Böylece muayene olurken masada uzanma ve dengede kalma zorlukları yaşamayacaksınız. Muayenehanede böylece ultrason dahil her türlü muayeneyi yapabilir, smear (yayma) ve kültür örneği alabiliriz.

Ultrason Cihazımız - GE Voluson S8
Ultrason Cihazımız – GE Voluson S8

Ultrason olmadan gebelik veya kadın hastalıkları muayenesi nasıl olabilir? Bu fotoğrafta kullandığımız ultrason cihazını (GE Voluson S8) görüyorsunuz. Bu cihaz ile oldukça iyi çözünürlükte karından ve vajinal yolla ultrason muayenesi yapabiliriz. Bu cihaz aynı zamanda 4D (Dört Boyutlu) özelliğine sahip olduğu için anne karnındaki bebeğin yüzünü ve vücudunu gerçeğe yakın biçimde görebileceğiz. Bu ultrason cihazı, HDLive denilen dünyada sadece birkaç modelde bulunan çok gelişmiş bir görüntüleme seçeneği sunuyor. HDLive özelliği ile bebeğe ait görüntüleri neredeyse gerçeğin aynısı diyebileceğimiz biçimde görebiliyoruz. Kullandığımız ultrason cihazı hakkında daha ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.